Piaskowanie Ruda Śląska


Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług oczyszczania metali i elewacji? Poszukujesz firmy, zajmującej się piaskowaniem – najlepiej z Rudy Śląskiej i okolic? Oferta MAXBUD1 jest skierowana właśnie do Ciebie! Nasza siedziba mieści się w Świętochłowicach, więc bez problemu dotrzesz do nas ze swojego miasta – zajmie Ci to zaledwie 9 minut. Zapraszamy!

O piaskowaniu w pobliżu Rudy Śląskiej

Technologia piaskowania umożliwia precyzyjne usuwanie brudu z elementów wykonanych z różnorodnych metali – również z trudnodostępnych miejsc. Oczyszczanie tą metodą polega na zeszlifowywaniu zabrudzeń za pomocą strumienia powietrza pod ciśnieniem, w którym znajdują się cząstki o właściwościach ściernych, takie jak m.in. piasek czy pokruszone szkło.

Piaskowanie maszyn i metali w okolicach Rudy Śląskiej

Nasza firma oferuje przede wszystkim piaskowanie konstrukcji, maszyn i innych elementów metalowych. Piaskowanie umożliwia usuwanie różnorodnych zanieczyszczeń, również starych, nawarstwiających się przez lata. Z powodzeniem wykorzystywane jest do czyszczenia elementów maszyn budowlanych czy podwozi wszelkich pojazdów. W naszej firmie, do piaskowania w Rudzie Śląskiej wykorzystujemy szeroką gamę ścierniw, dostosowanych do specyfiki szlifowania szerokiej gamy części, wykonanych z różnych materiałów. Stosujemy m.in. piasek kwarcowy i szklarski, żużel pomiedziowy, śrut stalowy i kulki szklane. Oczyszczamy m.in. elementy metalowe (stalowe, żeliwne, aluminiowe):

Dodatkowo, na życzenie klienta możemy zabezpieczyć element przed korozją i pomalować go metodą proszkową na dowolny, wskazany kolor.

Zamów piaskowanie elementów metalowych

Piaskowanie felg – Ruda Śląska

Jednym z najpopularniejszych zastosowań piaskowania jest oczyszczanie felg samochodowych. Dzięki wysokiej precyzji tej metody, możliwe jest wyszlifowanie wszelkich zakrzywień i kantów, a uzyskana powierzchnia jest idealnie gładka, doskonale nadaje się więc do lakierowania i malowania.

Jeśli szukasz usługi piaskowania felg w Rudzie Śląskiej i okolicach, skorzystaj z oferty MAXBUD1. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się o wyjątkowej skuteczności naszych usług.

Zamów piaskowanie felg

Piaskowanie elewacji w Rudzie Śląskiej

Ze względu na działanie czynników atmosferycznych, a także zanieczyszczenie powietrza, mury ceglane czy fasady kamienic są wyjątkowo narażone na zabrudzenia. Jedną z metod, umożliwiającą oczyszczanie ścian, jest piaskowanie. Daje ono szybkie rezultaty, jednak jest metodą dość inwazyjną, w szczególności w przypadku słabo spoistych elewacji. Z tego względu, by metoda ta nie spowodowała nieodwracalnych uszkodzeń, oczyszczanie musi być wykonywane przez specjalistów.

Nasza firma świadczy również kompleksowe usługi oczyszczania elewacji. Stosowana przez nas metoda jest w pełni bezpieczna dla murów, nawet wykonanych z wiekowych cegieł. Materiały ścierne i ciśnienia sprężonego powietrza dobieramy indywidualnie do specyfiki danej ściany – dzięki temu, wykonywane przez nas piaskowanie w Rudzie Śląskiej nie powoduje mikrouszkodzeń elewacji, będąc przy tym wyjątkowo skutecznym i dokładnym. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju prac, możemy więc zagwarantować Ci najwyższą jakość realizacji.

Zamów piaskowanie elewacji