Piaskowanie Ruda Śląska


Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług oczyszczania metali i elewacji? Poszukujesz firmy, zajmującej się piaskowaniem w Rudzie Śląskiej i okolicy? Oferta MAXBUD1 Tomasz Warchala jest skierowana właśnie do Ciebie! Nasza siedziba mieści się w Świętochłowicach, więc bez problemu dotrzesz do nas ze swojego miasta – zajmie Ci to zaledwie 9 minut. Zapraszamy!

O piaskowaniu w pobliżu Rudy Śląskiej

Technologia piaskowania umożliwia precyzyjne usuwanie brudu z elementów wykonanych z różnorodnych metali – również z trudno dostępnych miejsc. Oczyszczanie tą metodą polega na zeszlifowywaniu zabrudzeń za pomocą strumienia powietrza pod ciśnieniem, w którym znajdują się cząstki o właściwościach ściernych, takie jak m.in. piasek czy pokruszone szkło.

Piaskowanie maszyn i metali w okolicach Rudy Śląskiej

Nasza firma oferuje przede wszystkim piaskowanie konstrukcji, maszyn i innych elementów metalowych. Piaskowanie umożliwia usuwanie różnorodnych zanieczyszczeń, również starych, nawarstwiających się przez lata. Z powodzeniem wykorzystywane jest do czyszczenia elementów maszyn budowlanych czy podwozi wszelkich pojazdów. W naszej firmie, do piaskowania w Rudzie Śląskiej wykorzystujemy szeroką gamę ścierniw, dostosowanych do specyfiki szlifowania szerokiej gamy części, wykonanych z różnych materiałów. Stosujemy m.in. piasek kwarcowy i szklarski, żużel pomiedziowy, śrut stalowy i kulki szklane. Oczyszczamy m.in. elementy metalowe (stalowe, żeliwne, aluminiowe):

Dodatkowo, na życzenie klienta możemy zabezpieczyć element przed korozją i pomalować go metodą proszkową na dowolny, wskazany kolor.

Zapewniamy szybkie terminy realizacji piaskowania w Rudzie Ślaskiej

Efektywne piaskowanie felg w Rudzie Śląskiej

Jednym z najpopularniejszych zastosowań piaskowania jest oczyszczanie felg samochodowych. Dzięki wysokiej precyzji tej metody, możliwe jest wyszlifowanie wszelkich zakrzywień i kantów, a uzyskana powierzchnia jest idealnie gładka, doskonale nadaje się więc do lakierowania i malowania. Jeśli szukasz usługi piaskowania felg w Rudzie Śląskiej i okolicach, skorzystaj z oferty MAXBUD1. Zobacz nasze realizacje piaskowania felg w Rudzie Śląskiej i przekonaj się o wyjątkowej skuteczności naszych usług.

Kiedy warto zdecydować się na piaskowanie felg w Rudzie Śląskiej? To dobre rozwiązanie, jeśli mimo Twoich starań i dbałości o czystość felgi tracą swój pierwotny wygląd, a ich zużycie jest na tyle duże, że ciężko jest je doprowadzić do pierwotnego stanu. Usługa wykonana w naszej firmie pozwala odnowić felgi samochodu. Proces renowacji wykorzystuje do złuszczenia wierzchniej warstwy metalu wysokie ciśnienie powietrza i specjalny, drobno zmielony piasek. To skuteczna metoda, a dzięki temu, że drobinki piasku docierają w nawet w trudno dostępne zakamarki, jest też niezwykle precyzyjna.

Przy piaskowaniu felg niezwykle ważny jest ich stan. Jeśli są one pogięte, na przykład w wyniku szybkiego wjazdu w dziurę na nawierzchni lub też od uderzenia w krawężnik, to wtedy przed poddaniem ich procesowi renowacji, koniecznie trzeba je naprawić w specjalistycznym zakładzie. Z kolei w przypadku felg aluminiowych z rantem należy najpierw wyrównać nierówności na ich powierzchni, a dopiero potem można skorzystać z usługi piaskowanie felg.

Zobacz efekty piaskowania felg w Rudzie Śląskiej

Piaskowanie elewacji w Rudzie Śląskiej

Ze względu na działanie czynników atmosferycznych, a także zanieczyszczenie powietrza, mury ceglane czy fasady kamienic są wyjątkowo narażone na zabrudzenia. Jedną z metod, umożliwiającą oczyszczanie ścian, jest piaskowanie. Daje ono szybkie rezultaty, jednak jest metodą dość inwazyjną, w szczególności w przypadku słabo spoistych elewacji. Z tego względu, by metoda ta nie spowodowała nieodwracalnych uszkodzeń, oczyszczanie musi być wykonywane przez specjalistów. Nasza firma świadczy również kompleksowe usługi oczyszczania elewacji. Stosowana przez nas metoda jest w pełni bezpieczna dla murów, nawet wykonanych z wiekowych cegieł. Materiały ścierne i ciśnienia sprężonego powietrza dobieramy indywidualnie do specyfiki danej ściany – dzięki temu, wykonywane przez nas piaskowanie w Rudzie Śląskiej nie powoduje mikrouszkodzeń elewacji, będąc przy tym wyjątkowo skutecznym i dokładnym. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju prac, możemy więc zagwarantować Ci najwyższą jakość realizacji.

Zapoznaj się również z naszą ofertą dla innych miejscowości: Katowice, Śląsk, Chorzów.

Poznaj idealny sposób na oczyszczenie powierzchni

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię nasza usługa piaskowania w Świętochłowicach? Masz pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz na piaskowanie@max-bud1.com lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu 24h (w dni robocze).


FAQ Piaskowanie Ruda Śląska

 1. Czy posiadamy własny transport?>

  Tak, posiadamy transport standardowy, ponadgabarytowy, żurawie samojezdne o różnych udźwigach oraz podnośniki koszowe.

 2. Gdzie znajduje się nasza siedziba?

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Świętochłowicach, zaledwie 7,5 km od Rudy Śląskiej!

 3. Co wchodzi w skład naszej oferty?

  Oferujemy piaskowanie metalu, elewacji, kamienia, cegły, malowanie pod kolor, zabezpieczanie antykorozyjne i usługi lakiernicze.

 4. Do kogo kierujemy naszą ofertę?

  Obsługujemy Klientów zarówno z Rudy Śląskiej, jak i z całego województwa śląskiego.