Piaskowanie Chorzów


Jeśli poszukujesz firmy, zajmującej się piaskowaniem w Chorzowie i okolicach, zapraszamy do skorzystania z usług MAXBUD1. Znajdziesz nas w Świętochłowicach – podróż do naszej siedziby zajmie Ci jedyne 10 minut. Zajmujemy się zarówno piaskowaniem elementów metalowych, jak i elewacji budynków. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Piaskowanie w pobliżu Chorzowa

Dzięki piaskowaniu w Chorzowie, możliwe jest usunięcie każdego brudu z różnorodnych powierzchni metalowych, również z wgłębień, załamań i innych, trudnodostępnych miejsc. Metoda ta polega na szlifowaniu za pomocą drobnych cząstek o właściwościach ściernych, nanoszonych na metal w strumieniu sprężonego powietrza. Technologię piaskowania wykorzystuje się do oczyszczania m.in. podwozi pojazdów, kontenerów, elementów maszyn budowlanych. Oferujemy również usługę piaskowania felg w Chorzowie – istnieje również możliwość polakierowania na wybrany kolor oraz zabezpieczenia przed korozją.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, z powodzeniem jesteśmy w stanie piaskować wszelkie części pojazdów, maszyn i urządzeń, wykonane z różnorodnych metali, takich jak stal, aluminium czy żeliwo.

Oczyszczamy m.in. elementy:

Zamów piaskowanie metali

Piaskowanie felg – Chorzów

Jedną z najbardziej poszukiwanych usług jest piaskowanie felg w Chorzowie. Dzięki naszemu doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie wykonywać taką usługę na wysokim poziomie. Wysoka precyzja tej metody umożliwia wyszlifowanie wszelkich zakrzywień i kantów oraz uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni. Taka powierzchnia doskonale nadaje się więc do lakierowania i malowania.

Jeśli szukasz usługi piaskowania felg w Chorzowie lub okolicy, skorzystaj z oferty MAXBUD1. Zobacz nasze realizacje i przekonaj się o wyjątkowej skuteczności naszych usług.

Zamów piaskowanie felg

Piaskowanie cegieł i innych elewacji w Chorzowie

Elewacje budynków, w szczególności na Śląsku, są wyjątkowo narażone na zabrudzenia. Stale poddawane są działaniu czynników atmosferycznych, zanieczyszczeń powietrza czy błota. Gromadzący się przez lata brud, zalegający również w zagłębieniach i narożach czy pokrywający ozdobne detale architektoniczne, można z powodzeniem usunąć, stosując technikę piaskowania w Chorzowie. W wyniku oczyszczania tą metodą uzyskuje się gładkie i idealnie czyste powierzchnie.

Piaskowanie elewacji koniecznie powierz wyłącznie doświadczonym specjalistom – niewprawnie wykonane oczyszczanie może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń muru. Szczególnie wrażliwe są ściany ze starej cegły, zawilgoconej i słabo spoistej. Przed rozpoczęciem prac, należy więc dokładnie zbadać stan elewacji, a w przypadku jej słabej kondycji, zabezpieczyć ją środkami chemicznymi. Samo piaskowanie powinno być przeprowadzane pod niskim ciśnieniem, z wykorzystaniem ścierniw dostosowanych do rodzaju i stanu muru.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w piaskowaniu różnorodnych elewacji. Dzięki temu, jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać technikę pracy do każdej, nawet specyficznej realizacji. Możemy więc zagwarantować Ci zarówno uzyskanie oczekiwanych efektów oczyszczania, jak i pełne bezpieczeństwo stosowanej metody.

Zapraszamy do współpracy!

Zamów piaskowanie elewacji