Piaskowanie Chorzów


Jeśli poszukujesz firmy, zajmującej się piaskowaniem w Chorzowie i okolicach, zapraszamy do skorzystania z usług MAXBUD1 Tomasz Warchala . Znajdziesz nas w Świętochłowicach – podróż do naszej siedziby zajmie Ci jedyne 10 minut. Zajmujemy się piaskowaniem felg w Chorzowie, wykonujemy także piaskowanie dużych konstrukcji stalowych, elementów z różnych metali oraz elewacji budynków. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Bezkonkurencyjne usuwanie zabrudzeń techniką piaskowania – Chorzów

Dzięki piaskowaniu w Chorzowie, możliwe jest usunięcie każdego brudu z różnorodnych powierzchni metalowych, również z wgłębień, załamań i innych, trudnodostępnych miejsc. Metoda ta polega na szlifowaniu za pomocą drobnych cząstek o właściwościach ściernych, nanoszonych na metal w strumieniu sprężonego powietrza. Technologię piaskowania wykorzystuje się do oczyszczania m.in. podwozi pojazdów, kontenerów, elementów maszyn budowlanych. Oferujemy również usługę piaskowania felg w Chorzowie – istnieje również możliwość polakierowania na wybrany kolor oraz zabezpieczenia przed korozją.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, z powodzeniem jesteśmy w stanie piaskować wszelkie części pojazdów, maszyn i urządzeń, wykonane z różnorodnych metali, takich jak stal, aluminium czy żeliwo. Oczyszczamy m.in. elementy:

 • konstrukcji stalowych,
 • maszyn budowlanych i rolniczych,
 • samochodów,
 • kontenerów,
 • naczep,
 • mostów.

Polecamy usługi piaskowania w Chorzowie.
Jakość na najwyższym poziomie!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty piaskowania felg w Chorzowie?

Jedną z najbardziej poszukiwanych usług jest piaskowanie felg w Chorzowie. Dzięki naszemu doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie wykonywać taką usługę na wysokim poziomie. Wysoka precyzja tej metody umożliwia wyszlifowanie wszelkich zakrzywień i kantów oraz uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni. Taka powierzchnia doskonale nadaje się więc do lakierowania i malowania.

Co wyróżnia naszą usługę piaskowania felg w Chorzowie? Przede wszystkim:

 • konkurencyjne ceny,
 • szybka realizacja,
 • wyjątkowa dokładność oczyszczania,
 • kompleksowość – nie tylko piaskujemy felgi, lecz również zabezpieczamy je przed korozją oraz lakierujemy na dowolny kolor.

Zobacz nasze realizacje piaskowania felg w Chorzowie i przekonaj się o wyjątkowej skuteczności naszych usług.

Odnowa felg metodą piaskowania – Chorzów

Chcesz, by felgi odzyskały dawny blask, a może marzy Ci się ich nowy kolor? Piaskowanie felg to najskuteczniejsza metoda ich oczyszczania, która ponadto przygotowuje je do ponownego lakierowania i zabezpieczenia antykorozyjnego. Do głównych zalet piaskowania zalicza się:

 • dokładność – ziarna ścierniwa pod ciśnieniem docierają do wszystkich zakamarków felg,
 • uniwersalność – piaskować można zarówno felgi stalowe, jak i aluminiowe,
 • bezpieczeństwo – starannie dobrane ścierniwo, ciśnienie i odpowiednie zabezpieczenie gwarantują, że w wyniku naszego piaskowania felg w Chorzowie na elemencie nie powstanie nawet najmniejsza rysa,
 • idealne wygładzenie powierzchni i przygotowanie jej do ponownego malowania.

Kiedy warto skorzystać z usługi piaskowania felg w Chorzowie? Przede wszystkim, gdy zauważysz, że felgi w Twoim aucie pokryły się rdzą bądź odchodzi od nich farba. Czyszczenie metodą piaskowania doskonale sprawdza się również w przypadku usuwania starego, mocno przylegającego brudu, np. błota, kurzu czy plam oleju. Felgi warto poddać piaskowaniu również wtedy, gdy chcesz polakierować je na nowy kolor – metoda ta dokładnie wyrówna ich powierzchnię i przygotuje do lakierowania.

Jeśli szukasz usługi piaskowania felg w Chorzowie lub okolicy, skorzystaj z oferty MAXBUD1. Działamy kompleksowo, skutecznie i szybko.

Kompleksowe piaskowanie felg w Chorzowie.
Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Elewacje budynków, w szczególności na Śląsku, są wyjątkowo narażone na zabrudzenia. Stale poddawane są działaniu czynników atmosferycznych, zanieczyszczeń powietrza czy błota. Gromadzący się przez lata brud, zalegający również w zagłębieniach i narożach czy pokrywający ozdobne detale architektoniczne, można z powodzeniem usunąć, stosując technikę piaskowania w Chorzowie. W wyniku oczyszczania tą metodą uzyskuje się gładkie i idealnie czyste powierzchnie. Piaskowanie elewacji koniecznie powierz wyłącznie doświadczonym specjalistom – niewprawnie wykonane oczyszczanie może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń muru. Szczególnie wrażliwe są ściany ze starej cegły, zawilgoconej i słabo spoistej. Przed rozpoczęciem prac, należy więc dokładnie zbadać stan elewacji, a w przypadku jej słabej kondycji, zabezpieczyć ją środkami chemicznymi. Samo piaskowanie powinno być przeprowadzane pod niskim ciśnieniem, z wykorzystaniem ścierniw dostosowanych do rodzaju i stanu muru. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w piaskowaniu różnorodnych elewacji. Dzięki temu, jesteśmy w stanie precyzyjnie dobrać technikę pracy do każdej, nawet specyficznej realizacji. Możemy więc zagwarantować Ci zarówno uzyskanie oczekiwanych efektów oczyszczania, jak i pełne bezpieczeństwo stosowanej metody. Zapraszamy do współpracy!

Zapoznaj się również z naszą ofertą dla innych miejscowości: Katowice, Śląsk, Ruda Śląska

Atrakcyjna oferta piaskowania w Chorzowie.
Zawsze do Twojej dyspozycji!

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię nasza usługa piaskowania w Świętochłowicach? Masz pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz na piaskowanie@max-bud1.com lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu 24h (w dni robocze).


FAQ Piaskowanie Chorzów

 1. Czy posiadamy własny transport?>

  Tak, posiadamy transport standardowy, ponadgabarytowy, żurawie samojezdne o różnych udźwigach oraz podnośniki koszowe.

 2. Gdzie znajduje się nasza siedziba?

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Świętochłowicach, zaledwie 3 km od Chorzowa!

 3. Co wchodzi w skład naszej oferty?

  Oferujemy piaskowanie metalu, elewacji, kamienia, cegły, malowanie pod kolor, zabezpieczanie antykorozyjne i usługi lakiernicze.

 4. Do kogo kierujemy naszą ofertę?

  Obsługujemy Klientów zarówno ze Chorzowa, jak i z całego województwa śląskiego.