Piaskowanie Katowice


Szukasz sprawdzonych, wysokiej jakości usług piaskowania w Katowicach i okolicy? Zapraszamy do MAXBUD1 w Świętochłowicach – sprawnie i wygodnie dojedziesz do nas Drogową Trasą Średnicową, a podróż z centrum Katowic zajmie Ci jedynie 13 minut! Zajmujemy się zarówno oczyszczaniem elementów i konstrukcji metalowych, jak i elewacji budynków. Gwarantujemy terminowość realizacji, krótkie terminy realizacji zamówień oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Dowiedz się więcej o naszych usługach piaskowania w Katowicach:

Profesjonalne piaskowanie felg – Katowice

Felgi w Twoim samochodzie nie wyglądają już tak dobrze, jak dawniej? Zaczynają rdzewieć, odchodzi z nich farba? Postaw na profesjonalne piaskowanie felg w Katowicach! Nie tylko pozbędziesz się z felg brudu i rdzy – piaskowanie przygotuje je również do powtórnego malowania. Na czym polega piaskowanie felg? To oczyszczanie drobnym piaskiem pod wysokim ciśnieniem, usuwające wierzchnią warstwę brudu bez uszkadzania powierzchni felgi. Piaskowanie umożliwia usunięcie wszystkich, typowych zabrudzeń z miejsc, do których nie da się dotrzeć typowymi metodami szlifowania. Ponadto, metoda ta dokładnie wyrównuje powierzchnię felgi – dzięki temu, można skutecznie polakierować ją na nowo, przywracając jej blask.

Nasza firma wykonuje popularną usługę w Katowicachpiaskowanie felg samochodowych. Technika ta jest znacznie skuteczniejsza i bardziej precyzyjna, niż tradycyjne szlifowanie. Stosowane przez nas metody piaskowania są w pełni bezpieczne zarówno dla felg stalowych, jak i wykonanych ze stopów lekkich (alufelg). Dzięki piaskowaniu, możliwe jest precyzyjne oczyszczenie felgi i wszelkich jej zakamarków, a także odpowiednie wyrównanie jej powierzchni, przygotowujące do powtórnego jej pomalowania. Piaskowanie pozwala na usunięcie błota, kurzu, a także rdzy, plam z oleju czy pozostałości starej farby. Po oczyszczeniu felgi, zabezpieczamy ją przed korozją. Dzięki temu, będzie ona skutecznie chroniona przed ponownym pojawieniem się ognisk rdzy. Nasza usługa piaskowania felg w Katowicach obejmuje również ponowne lakierowanie felg na dowolny kolor. Jeśli chcesz więc odmienić wygląd swojego auta dzięki niebanalnym, kolorowym felgom, nasze usługi są również dla Ciebie! Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi piaskowania w Katowicach? Przede wszystkim, zapewniamy kompleksową usługę, przywracającą pełną estetykę felg oraz zabezpieczającą je przed przyszłą korozją. Ponadto:

Samodzielne szlifowanie felg nie zagwarantuje tak dobrych rezultatów, jak piaskowanie – jeśli chcesz, by felgi w Twoim samochodzie znów wyglądały jak nowe, postaw na usługi profesjonalistów! Zobacz wyjątkowe efekty wykonanego przez nas piaskowania felg w Katowicach i innych, okolicznych miastach i zamów naszą usługę już dziś!

Zainteresowany piaskowaniem felg w Katowicach?
Skorzystaj z naszej usługi!

Piaskowanie metali

Piaskowanie metali polega na oczyszczaniu ich powierzchni za pomocą strumienia sprężonego powietrza z dodatkiem drobin o właściwościach ściernych. Metoda ta idealnie sprawdza się w usuwaniu nawarstwionego przez lata brudu, gromadzącego się na elementach metalowych. Sposób ten umożliwia precyzyjne oczyszczanie miejsc ciężko dostępnych, takich jak podwozie czy ciasno zabudowane elementy maszyn budowlanych. Piaskujemy wszelkie elementy metalowe, w tym:

Piaskujemy także konstrukcje stalowe oraz elementy aluminiowe, stalowe i żeliwne. Wykorzystujemy różnorodne ścierniwa, dopasowane do rodzaju oczyszczanego materiału oraz do potrzeb i oczekiwań klienta. Stosujemy między innymi:

Po oczyszczeniu części, na Twoje życzenie możemy ją również zabezpieczyć przed korozją oraz pomalować metodą proszkową na dowolny kolor. Zobacz nasze realizacje i poznaj wyjątkowe rezultaty wykonywanego przez nas piaskowania metali.

Dowiedz się więcej o naszej niezawodnej usłudze piaskowania w Katowicach!

Skuteczne piaskowanie elewacji w Katowicach

Elewacje budynków łatwo ulegają zabrudzeniom – nieustannie wystawione są na działanie deszczu, pyłów i błota. Szczególnie na Śląsku zanieczyszczenie powietrza powoduje, iż budynki szybciej tracą swój blask. Z tego względu oferujemy usługę oczyszczania murów szybką i skuteczną metodą piaskowania elewacji w Katowicach. Technika ta umożliwia usunięcie nawet starego, mocno przylegającego do ściany brudu – również z naroży i zakrzywień budynków oraz innych, trudno dostępnych miejsc. Uzyskana w wyniku piaskowania powierzchnia jest gładka, i, co najważniejsze – idealnie czysta. Nasze usługi piaskowania elewacji realizujemy w Katowicach i wszystkich okolicznych, Śląskich miastach. Piaskujemy również mury i cegły.

Renowacja murów metodą piaskowania – Katowice

W przypadku murów, w szczególności starych i zawilgoconych, niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego rodzaju ścierniwa oraz ciśnienia sprężonego powietrza – niewłaściwie przeprowadzone piaskowanie może doprowadzić do niewidocznych gołym okiem, lecz szkodliwych dla konstrukcji mikrouszkodzeń. Z tego też względu, nasza firma podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia – sprawdzamy stan muru, a w przypadku jego zawilgocenia, zniszczeń czy zwietrzenia, zabezpieczamy go odpowiednimi środkami, przed rozpoczęciem prac. By uniknąć ryzyka mikrouszkodzeń, w przypadku murów i delikatnych elewacji stosujemy piaskowanie niskociśnieniowe, do którego wykorzystujemy starannie dobrane materiały ścienne, zalecane do oczyszczania tego typu powierzchni, takie jak m.in. piaski kwarcowe o odpowiedniej frakcji oraz drobne kulki szklane.

Wiodące piaskowanie cegły w Katowicach

Podobnie jak w przypadku murów, stare cegły są wyjątkowo wrażliwe i wymagają specjalnego doboru bezpiecznych technik piaskowania. Przed rozpoczęciem prac, konieczne jest dokładne zbadanie ich stanu, określenie stopnia zawilgocenia i zwietrzenia oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Nasza firma, oczyszczając tak liczne na Śląsku, ceglane budynki, zdobyła bezcenne doświadczenie, umożliwiające nam wykonanie profesjonalnego piaskowania cegły w Katowicach i pobliżu nie znajdziesz innej firmy, która równie dokładnie, uważnie, a przy tym nadzwyczaj ostrożnie oczyści każdą starą, delikatną, ceglaną elewację. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnych usług piaskowania cegły w Katowicach skontaktuj się z nami! Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług piaskowania elewacji w Katowicach – postaw na MAXBUD1 i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Zapoznaj się również z naszą ofertą dla innych miejscowości: , Śląsk, Chorzów, Ruda Śląska.

Precyzyjne usługi piaskowania elewacji w Katowicach.
Sprawdź!

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię nasza usługa piaskowania w Świętochłowicach? Masz pytania? Chcesz umówić się na spotkanie? Napisz na piaskowanie@max-bud1.com lub skorzystaj z poniższego formularza. Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu 24h (w dni robocze).


FAQ Piaskowanie Katowice

 1. Czy posiadamy własny transport?>

  Tak, posiadamy transport standardowy, ponadgabarytowy, żurawie samojezdne o różnych udźwigach oraz podnośniki koszowe.

 2. Gdzie znajduje się nasza siedziba?

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Świętochłowicach, zaledwie 7 km od Katowic!

 3. Co wchodzi w skład naszej oferty?

  Oferujemy piaskowanie metalu, elewacji, kamienia, cegły, malowanie pod kolor, zabezpieczanie antykorozyjne i usługi lakiernicze.

 4. Do kogo kierujemy naszą ofertę?

  Obsługujemy Klientów zarówno ze Katowic, jak i z całego województwa śląskiego.