Piaskowanie Katowice


Szukasz sprawdzonych, wysokiej jakości usług piaskowania w Katowicach i okolicy? Zapraszamy do MAXBUD1 w Świętochłowicach – sprawnie i wygodnie dojedziesz do nas Drogową Trasą Średnicową, a podróż z centrum Katowic zajmie Ci jedynie 13 minut! Zajmujemy się zarówno oczyszczaniem elementów i konstrukcji metalowych, jak i elewacji budynków. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Piaskowanie metali

Piaskowanie metali polega na oczyszczaniu ich powierzchni za pomocą strumienia sprężonego powietrza z dodatkiem drobin o właściwościach ściernych. Metoda ta idealnie sprawdza się w usuwaniu nawarstwionego przez lata brudu, gromadzącego się na elementach metalowych. Sposób ten umożliwia precyzyjne oczyszczanie miejsc ciężko dostępnych, takich jak podwozie czy ciasno zabudowane elementy maszyn budowlanych. 

Piaskujemy wszelkie elementy metalowe, w tym:

  • konstrukcje stalowe
  • maszyny budowlane i rolnicze
  • samochody i ich elementy (w tym felgi)
  • naczepy
  • kontenery
  • mosty
  • i inne

Piaskujemy także konstrukcje stalowe oraz elementy aluminiowe, stalowe i żeliwne. Wykorzystujemy różnorodne ścierniwa, dopasowane do rodzaju oczyszczanego materiału oraz do potrzeb i oczekiwań klienta. Stosujemy między innymi:

Po oczyszczeniu części, na Twoje życzenie możemy ją również zabezpieczyć przed korozją oraz pomalować metodą proszkową na dowolny kolor. Oferujemy ponadto popularną usługę piaskowania felgw Katowicach i ich okolicach spotkasz niejedno auto, którego elementy oczyszczone zostały w naszej firmie!

Zobacz nasze realizacje i poznaj wyjątkowe rezultaty wykonywanego przez nas piaskowania metali.

Zamów piaskowanie metali

Piaskowanie elewacji

Elewacje budynków łatwo ulegają zabrudzeniom – nieustannie wystawione są na działanie deszczu, pyłów i błota. Szczególnie na Śląsku zanieczyszczenie powietrza powoduje, iż budynki szybciej tracą swój blask. Z tego względu oferujemy usługę oczyszczania murów szybką i skuteczną metodą piaskowania elewacji w Katowicach. Technika ta umożliwia usunięcie nawet starego, mocno przylegającego do ściany brudu – również z naroży i zakrzywień budynków oraz innych, trudno dostępnych miejsc. Uzyskana w wyniku piaskowania powierzchnia jest gładka, i, co najważniejsze – idealnie czysta.

Piaskowanie muru

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia – sprawdzamy stan muru, a w przypadku jego zawilgocenia, zniszczeń czy zwietrzenia, zabezpieczamy go odpowiednimi środkami, przed rozpoczęciem prac. By uniknąć ryzyka mikrouszkodzeń, w przypadku elewacji stosujemy piaskowanie niskociśnieniowe, do którego wykorzystujemy starannie dobrane materiały ścienne, zalecane do oczyszczania tego typu powierzchni, takie jak m.in. piaski kwarcowe o odpowiedniej frakcji oraz drobne kulki szklane.

Piaskowanie cegieł

Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w piaskowaniu cegły – w pobliżu Katowic nie znajdziesz innej firmy, która równie dokładnie, uważnie, a przy tym nadzwyczaj ostrożnie oczyści każdą starą, delikatną, ceglaną elewację. Dlatego jeśli szukasz profesjonalnych usług piaskowania cegły w Katowicach skontaktuj się z nami!

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług piaskowania elewacji w Katowicach – postaw na MAXBUD1 i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Zamów piaskowanie elewacji